E-shop  Optika
  e-shop@visum.sk
  +421 905 450 973
Košík je prázdny
(0)

Používaním týchto webových stránok súhlasím s použitím súborov cookies. Viac informácií.                  Súhlasím

Doprava a platba

Možnosti dopravy


Osobný odber

Keďže nie sme primárne e-shopom, sme očná optika už s takmer 30-ročnou históriou, nie je žiaden problém, aby ste si Vašu objednávku vyzdvihli a priamo u nás na predajni. Dokonca je to niekedy výhodou, keďže napríklad slnečné okuliare Vám dokážeme okamžite upraviť. Osobný odber nie je spoplatnený.
 
Kuriér GLS

Ak chcete dostať Vašu objednávku čo možno najrýchlejšie a hlavne bezpečne, odporúčame zvoliť doručenie kuriérom. Zásielka by mala byť u Vás do 24 hodín a v prípade vytvorenia objednávky do 13:00 a skladovej dostupnosti objednaného tovaru odošleme objednávku kuriérom ešte v deň samotnej objednávky. Cena za doručenie kuriérom sú 4 Eurá.   
 

Slovenská pošta

Ak Vám vyhovuje doručenie prostredníctvom Slovenskej pošty, tak ho kľudne môžete využiť. Zásielky odosielame doporučene a prvou triedou, takže objednávku by ste mali mať väčšinou do 24 hodín od odoslania. Vo všeobecnosti ale platí, že doručenie často krát trvá dlhšie, než pošta deklaruje. Výhodou je, že si môžete zásielku prevziať aj na pošte. Cena za doručenie Slovenskou poštou sú 3 Eurá.


Možnosti platby


Osobne na predajni

Keďže nie sme primárne e-shopom, sme očná optika už s takmer 30-ročnou históriou, nie je žiaden problém, aby ste si Vašu objednávku vyzdvihli a teda aj uhradili priamo u nás. Môžete tak urobiť v hotovosti, platobnou kartou alebo využiť systém Benefit Plus.

Platobné karty

Najrýchlejší, najpraktickejší a podľa nás aj najbezpečnejší je spôsob úhrady Vašej objednávky on-line použitím platobnej karty. Prijímame takmer všetky dostupné typy platobných kariet ako Visa, Visa Electron, Maestro, MasterCard a Diners Club. O bezpečnosť svojich peňazí a údajov z karty sa nemusíte obávať. Po dokončení objednávky budete presmerovaní na zabezpečený platobný server poskytovateľa služby Pay Out, kde vyplníte potrebné platobné údaje. Po overení ich platnosti bude objednávka potvrdená a čiastka vo výške kúpnej ceny odpočítaná z vášho účtu. Celý proces platby platobnou kartou prebieha výhradne na zabezpečených stránkach, teda mimo nás a našich stránok. My ako predajca nemáme prístup k žiadnym údajom z vašej platobnej karty.

Prevod na účet

Náš účet pre platby za internetové objednávky je vedený v Tatra banke. Ak ho tam máte aj vy, vaša platba prebehne okamžite. Pre identifikáciu platby uveďte ako variabilný symbol číslo zálohovej faktúry, ktorá Vám bude doručená ako podklad k úhrade. Po pripísaní platby na náš účet vašu objednávku vybavíme v čo najkratšom čase.

Číslo účtu: 2624521559/ 1100, Tatra banka a.s.
IBAN: SK48 1100 0000 0026 2452 1559
SWIFT: TATR SK BX

Dobierka

Ak za Vašu objednávku radšej platíte až po jej doručení, tak bez akýchkoľvek problémov môžete využiť platbu na dobierku a to v prípade doručenia kuriérom aj poštou. Platíte v hotovosti, prípadne kartou priamo kuriérovi, alebo na pošte. Platba dobierkou je spoplatnená sumou 1 Euro.

Benefit Plus

Keďže máme veľké množstvo zákazníkov, ktorý na predajni využívajú možnosť platiť systémom Benefit Plus, tak sme sa rozhodli, že to umožníme aj v prípade nášho e-shopu. Ak si budete Vašu objednávku vyzdvihovať osobne u nás na predajni, môžete využiť všetky spôsoby, ktoré Benefit Plus ponúka. Ak však budete chcieť objednávku posielať, je potrebné zvoliť úhradu z Vášho konta Benefit Plus anám následne príde mailové potvrdenie, že ste tak urobili.
Okuliare Alain Mikli - logoOkuliare Blac - logoOkuliare Bvlgari - logoOkuliare Caroline Abram - logoOkuliare Christian Dior - LogoOkuliare Dolce & Gabbana - logoOkuliare Elie Saab - logoOkuliare Etnia O BarcelonaOkuliare Fendi - logoOkuliare Fred - logoOkuliare Ken Okuyama Eyes - logoOkuliare Lindberg - logoOkuliare Lidnberg Precious - logoOkuliare Mykita - logoŠportové okuliare Oakley - logoOkuliare Oliver Peoples - logoOkuliare Pier Martino - logoOkuliare Porsche Design - logoOkuliare PradaOkuliare Ray-Bab - logoOkuliare Roberto Cavalli - logoSlnečné okuliare Serengeti Eyewear - logoOkuliare Starck - logoOkuliare Tom Ford - logo